Bitcoin.com Exchange, aby pomieścić most krzyżowy Ethereum-Cardano firmy Occam

Zug, 13 kwietnia 2021 – Occam.fi, pierwsza warstwa DeFi z pełnym stosem dla Cardano, ogłasza strategiczne partnerstwo z wiodącym miejscem handlu aktywami cyfrowymi Bitcoin.com Exchange. OccamRazer, pierwsza w pełni dostępna funkcja ekosystemu Occam.fi, ma zostać uruchomiona w najbliższych dniach. Jednak do tej pory żaden międzyłańcuchowy most płynności nie służył ekosystemowi Cardano – problem Occam.fi i jego partnerzy mogą teraz rozwiązać.

OccamRazer zapewnia nowe możliwości dla projektów opartych na Cardano w celu pozyskania kapitału w sposób rozproszony, zasilany zdecentralizowanymi pulami płynności. Kluczowe znaczenie dla odblokowania potencjału płynności w łańcuchu Cardano do zasilania tego rozwiązania jest możliwość przenoszenia płynności z innych łańcuchów bloków do Cardano.

Aby wzmocnić interoperacyjność Cardano-to-Ethereum, Bitcoin.com rozszerzy swoje obiekty powiernicze na ekosystem Occam.fi, ułatwiając pierwszy międzyłańcuchowy most płynności między Cardano a Ethereum.

Duński Chaudry, dyrektor generalny Bitcoin.com Exchange, powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani wejściem na wschodzący rynek Cardano DeFi wraz z zespołem Occam.fi. Cardano i jego społeczność od dawna czekali na pojawienie się wyrafinowanych narzędzi DeFi i rozwiązań płynnościowych, a dzięki nowej generacji Bitcoin.com Exchange i OccamRazer, jesteśmy wreszcie gotowi to dostarczyć. ”

Mark Berger, prezes Stowarzyszenia Occam, powiedział:

„To jeden z pierwszych kroków w naszej wizji stworzenia prawdziwie kwitnącego ekosystemu DeFi dla łańcucha blokowego Cardano. Kładziemy podwaliny pod samowystarczalną platformę, która przetrwa i będzie służyć społecznościom Occam.fi i Cardano przez wiele lat. Kluczowe znaczenie dla realizacji tej wizji ma strategiczne partnerstwo z dostawcami, takimi jak Bitcoin.com Exchange, z którymi z niecierpliwością czekamy na dostarczenie pierwszego mostu międzyłańcuchowego dla Cardano. ”

Każdy natywny token wydany na Cardano, który jest uruchamiany za pośrednictwem platformy OccamRazer, można przełączyć na ERC-20 i odwrotnie, korzystając z intuicyjnych i łatwych w użyciu interfejsów giełdy Bitcoin.com. Zapewni to podobną funkcjonalność do Binance Smart Chain, gdzie docelowym łańcuchem jest Cardano, umożliwiając łatwą wymianę aktywów i płynne przenoszenie płynności z jednego łańcucha bloków do drugiego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.